O firmie Sky Basket z Chynowa pod Warszawą

Nasza działalność na rynku budowlanym zaczęła się prawie piętnaście lat temu, w 2006 roku. Do 2015 roku funkcjonowaliśmy jednak pod inną nazwą – PHU BUDMON. Reagując na coraz większe zapotrzebowanie na usługi budowlano-dekarskie, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż i wynajem, nawiązać współpracę z renomowanymi partnerami oraz stworzyć nową markę. Tak powstał SkyBasket.

Szeroki zakres usług

Wyspecjalizowaliśmy się w branży budowlano-dekarskiej i do dziś świadczymy usługi z nią związane. Świadczymy usługi mini dźwigami i podnośnikami koszowymi. Wykonujemy pokrycia dachów, drobne prace budowlane oraz naprawy.
Ponadto zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem maszyn budowlanych. Decydując się na sprzęt znajdujący się w naszej ofercie, gwarantujemy możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnego operatora urządzenia.

W naszym asortymencie znajdują się:

podnośniki koszowe na gąsienicach,
• podnośniki koszowe na samochodach,
• podnośniki koszowe przegubowe,
mini żurawie,
• roboty do szyb,
• przyssawki do szyb,
• żurawie montowane na samochodach dostawczych.

Oferujemy również możliwość skorzystania z naszego serwisu, w którym zajmujemy się naprawą wyżej wymienionych maszyn budowlanych.

Profesjonalne doradztwo – Warszawa

W trosce o zadowolenie naszych klientów pozostajemy otwarci na rozmowę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej maszyny budowlanej nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego nasi konsultanci pomogą dobrać rozwiązanie na miarę potrzeb.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Zapraszamy również do naszej siedziby w Chynowie pod Warszawą.