Nasza firma powstała w roku 2006. Do 2015 funkcjonowaliśmy pod nazwą PHU BUDMON. Pomysł na stworzenie firmy powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku. Od początku skupiliśmy się na tym, żeby oferowane przez nas usługi charakteryzowały się najwyższą jakością.

Specjalizacją firmy SkyBasket były i są usługi dekarsko-budowlane. Zaczynaliśmy od wykonywania pokryć dachowych, drobnych robót budowlanych oraz napraw.

W 2009 pozyskaliśmy dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego Działanie 1,5 Rozwój Przedsiębiorczości. Dzięki temu doposażyliśmy firmę w innowacyjny sprzęt w postaci podnośnika koszowego na gąsienicach.

Nowe urządzenie pozwoliło na poszerzenie wachlarza oferowanych usług, co przyczyniło się do rozwoju naszej firmy.

Rok 2015 to kolejny etap i kolejne działania podjęte w kierunku rozwoju SkyBasket. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, rozszerzyliśmy naszą działalność. Dzisiaj oferujemy podnośniki koszowe na gąsienicach, na samochodach, mini żurawie, roboty do szyb, przyssawki do szyb, żurawie na samochody dostawcze, podnośniki koszowe przegubowe na sprzedaż i na wynajem oraz zajmujemy się ich naprawą.

Długo poszukiwaliśmy sprzętu o wysokiej jakości i nieprzeciętnych funkcjach użytkowania. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z włoskim producentem podnośników — firmą Platform Basket. Jesteśmy jej jedynym przedstawicielem w Polsce i w całej Europie Wschodniej. Dodatkowo rozszerzyliśmy nasze portfolio Partnerów Technologicznych o firmy Kegiom Lifting, COMET, MANTALL, XTRUX, ELEPHANT, TGT TEUPEN.

Interesuje Cię sprzedaż i serwis podnośników koszowych Platform Basket? A może wynajem mini żurawia? Szukasz maniupulatorów, mini podnośników, mini żurawi do szyb? Nie wiesz gdzie znaleźć przyssawki do szyb, metali lub paneli albo podnośniki nożycowe? Potrzebujesz podnośnika koszowego na gąsienicach nowego lub podnośnika koszowego na wynajem? Zapraszamy do Chynowa pod Warszawą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Z chęcią podzielimy się swoim doświadczeniem i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zespół SkyBasket