Usługi wykonywane przez firmę SkyBasket – Warszawa

Nasza firma, oprócz sprzedaży i wynajmu, oferuje również różnego rodzaju usługi wykonywane mini żurawiami oraz podnośnikami koszowymi. Robimy pokrycia dachów, pomagamy przy drobnych pracach budowlanych i konserwacyjnych. Umożliwiamy korzystanie zarówno z naszego sprzętu, jak i z doradztwa i pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistów. Jeżeli zastanawiasz się, czy moglibyśmy pomóc w realizacji Twojego projektu – skontaktuj się z nami. Wybierzemy korzystane rozwiązanie.

Usługi wykonywane mini żurawiem

SkyBasket proponuje drobne usługi wykonywane mini żurawiem, takie jak prace budowlane. Oferujemy także doradztwo specjalistów. Nasze mini żurawie pomagają klientom przy przenoszeniu materiałów budowlanych, kontenerów czy drzew. Nasi operatorzy współpracują w terenie bezpośrednio z klientem, pomagając mu wykonywać prace z wykorzystaniem mini żurawi.

Usługi wykonywane podnośnikiem koszowym

Nasza firma oferuje drobne usługi wykonywane podnośnikiem koszowym. Remontujemy dachy, pokrycia dachów płaskich i spadzistych, zarówno w budynkach prywatnych, jak i w instytucjach czy szkołach. Nasze podesty koszowe angażujemy też w projekty lokalnych społeczności. Mieliśmy m.in. okazję do współpracy z artystą Swanskim przy tworzeniu muralu w skateparku w Piasecznie.