Wynajem mini żurawi i podestów koszowych pod Warszawą

W Skybasket prowadzimy zarówno sprzedaż jak i wynajem mini żurawi i podnośników koszowych. Nasze maszyny pomogą Ci przeprowadzić prace na wysokości oraz w grząskiej nawierzchni. Każde z urządzeń ma napęd gąsienicowy, który ułatwi działanie także w trudnym terenie.

Osobom korzystającym z wynajmu  podnośników koszowych i innych urządzeń oferujemy pomoc profesjonalnego operatora, który pokieruje maszyną podczas prac. Jeżeli nie możesz odebrać sprzętu osobiście, oferujemy możliwość przetransportowania jej w dogodne miejsce.
Proponujemy przystępne ceny i wynajem jednodniowy. Jeżeli prace z wykorzystaniem naszych maszyn się wydłużą, oferujemy korzystne warunki przedłużenia użytkowania.

Skorzystanie z usług wypożyczalni podnośników koszowych i mini żurawi jest bardzo korzystną i opłacalną opcją dla wielu firm. Przede wszystkim, aby wykonać zlecone prace, nie musisz kupować nowego urządzenia, którego koszt jest dość wysoki. Poza tym to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz takiego sprzętu tylko na krótki czas. Oferujemy wynajem podestów koszowych nawet na jeden dzień, dlatego z naszej oferty korzysta wiele firm wykonujących doraźne prace na wysokościach.

Sprzęt dostępny w naszej wypożyczalni podnośników koszowych jest regularnie serwisowany, dlatego masz pewność, że wynajmujesz w pełni sprawne urządzenie o bardzo dobrych parametrach technicznych. Naszym atutem jest także różnorodność podestów koszowych na wynajem. Wiemy, że potrzeby naszych klientów są różne, dlatego dbamy o to, by dostępny asortyment był jak najszerszy.

Wynajem podnośnika koszowego czy mini dźwigu – który wybrać?

Zarówno podest koszowy, jak i mini dźwig są przeznaczone głównie do przenoszenia materiałów. Warto jednak pamiętać, że ich możliwości zdecydowanie się różnią.

Podest koszowy może przenosić nie tylko materiały, ale także ludzi. Pozwala użytkownikowi prowadzić prace osobiście – na wysokości kilku metrów. Ponadto fakt, że łatwo można go zamontować na samochodzie, czyni go bardziej mobilnym.
Żuraw natomiast nie jest w stanie przetransportować człowieka. Nie znaczy to jednak, że mini dźwig jest mniej funkcjonalny. Za sprawą ramion teleskopowo-hexagonalnych urządzenie może przenosić często znacznie cięższe materiały niż przenośnik. Kolejnym atutem mini dźwigów jest zdalne sterowanie, którego nie ma w podnośnikach koszowych.

Niezależnie od tego, jaka maszyna jest Ci potrzebna do pracy, oferta wypożyczalni podnośników koszowych z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych urządzeń.