Wynajem mini żurawi i podnośników koszowych – Warszawa

W Skybasket prowadzimy zarówno sprzedaż jak i wynajem mini żurawi i podnośników koszowych. Nasze maszyny pomogą Ci przeprowadzić prace na wysokości oraz w grząskiej nawierzchni. Każde z urządzeń posiada napęd gąsienicowy, który ułatwi działanie na rozległym terenie.

Wynajmującym urządzenie oferujemy pomoc profesjonalnego operatora, który pokieruje nim podczas prac. Jeżeli nie możesz odebrać maszyny osobiście, oferujemy możliwość przetransportowania jej w dogodne miejsce.
Proponujemy przystępne ceny i wynajem jednodniowy. Jeżeli prace z wykorzystaniem naszych maszyn się wydłużą, oferujemy korzystne warunki przedłużenia użytkowania.

Podnośnik koszowy czy mini dźwig? Który wybrać?

Zarówno podnośnik koszowy, jak i mini dźwig są przeznaczone głównie do przenoszenia materiałów. Warto jednak pamiętać, że ich możliwości zdecydowanie się różnią.

Podnośnik koszowy może przenosić nie tylko materiały, ale także ludzi. Pozwala użytkownikowi prowadzić prace osobiście – na wysokości kilku metrów. Ponadto fakt, że łatwo można go zamontować na samochodzie, czyni go bardziej mobilnym.
Żuraw natomiast nie jest w stanie przetransportować człowieka. Nie znaczy to jednak, że mini dźwig jest mniej funkcjonalny. Za sprawą ramion teleskopowo-hexagonalnych urządzenie może przenosić często znacznie cięższe materiały niż przenośnik. Kolejnym atutem mini dźwigów jest zdalne sterowanie, którego nie ma w podnośnikach koszowych.